Obklad mozaika skleněná UNICOLOR

56 barev mozaiky ve 4 formátech

V kolekci UNICOLOR španělského výrobce HISBALIT najdete 56 barev skleněné mozaiky ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm; kolečka a šestihrany; v lesklém, matném nebo protiskluzném provedení. Je nalepená buď na papíře anebo na silikonové síti.

Je vhodná prakticky do všech prostor v interiéru i exteriéru: například jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny, wellness i bazénu.

Dodací lhůta mozaiky UNICOLOR je 2-3 týdny od závazné objednávky.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná TEXTURAS

16 různých směsí mozaiky s kovovým efektem

Skleněná mozaika TEXTURAS španělského výrobce HISBALIT je kombinací různých povrchů a lesků ve stejném barevném tónu, které vytvářejí zajímavé efekty hotového obkladu. K dispozici je v moderních přírodních odstínech a ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm a šestihrany, na silikonové HT-K síti.

Její vynikající technické vlastnosti, odolnost proti otěru i vlhkosti, umožňují její široké využití jako obkladu do kuchyně za pracovní desku, sauny, wellness i bazénu.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná URBAN CHIC

27 barev mozaiky s kovovým efektem

Nejenom široká paleta kovových odstínů, ale také různé povrchy mozaiky URBAN CHIC: lesklý, matný, protiskluzný a perleťový jsou odpovědí na náročné požadavky současné architektury.

K dispozici je 2,5x2,5 cm; 4x4 cm a šestihrany na silikonové HT-K síti. Lze také objednat jakýkoliv mix barev mozaiky URBAN CHIC na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná EASY MIX

25 barevných směsí mozaiky

Živé směsi různých barev a textur skleněné mozaiky španělského výrobce HISBALIT rozzáří jakýkoliv obklad, ať již koupelny, kuchyně, bazénu nebo sauny. K dispozici je ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm na silikonové HT-K síti.

Pokud nevyberete žádnou ze standardních směsí, je možné objednat jakýkoliv mix dle vaší představy na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná LUXE

Skleněná mozaika s perleťovým leskem

Osm barev skleněné mozaiky LUXE značky HISBALIT s jemným perleťovým efektem je k dispozici ve 4 formátech: 2,5x2,5 cm; 4x4 cm; kolečka a šestihrany; v lesklém nebo protiskluzném provedení na silikonové HT-K síti.

Vynikne také ve směsích s jednobarevnou nebo matnou mozaikou, lze ji použít do všech prostor v interiéru i exteriéru: jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny, wellness i bazénu.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná bazénová HISBALIT

skleněná mozaika do bazénu

Kvalitní skleněné mozaiky do bazénu španělského výrobce HISBALIT splňují veškeré technické požadavky pro obklad soukromých i veřejných bazénů. 27 barev mozaiky a 7 standardních směsí je k dispozici ve 2 formátech: 2,5x2,5 cm a 4x4 cm, na silikonové HT-K síti. Tři druhy povrchu: lesklý, protiskluz třídy B a protiskluz třídy C jsou řešením nejen pro privátní bazény, ale i pro veřejné a hotelové bazény, sauny a wellness centra.

Kolekci doplňuje nabídka standardních gradací a mnoha dekorací anebo lze objednat libovolnou směs, gradaci nebo dekor na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Anthologhia

Vynikající design i technické vlastnosti keramické mozaiky renomovaného italského výrobce APPIANI umožňují její použití ve veřejných bazénech, saunách a wellness, ale i v privátních prostorech jako obklad do kuchyně nebo koupelny.

Vyrábí se v mnoha barevných odstínech a mixech, ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm a 5x10 cm a v různých možnostech povrchu.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.


Eshop Galerie Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Diva

Mozaika DIVA od APPIANI znamená vysoký lesk a zářivé trendy barvy.

Formát 1,2x1,2 cm dá vyniknout kráse glazury a zvýrazní lesklou strukturu hotového obkladu.

K dispozici je také řada barevných dekorací a směsí.


Eshop Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Seta

Italský design, kvalita a perfektní zpracování = mozaika APPIANI

Kolekce Seta přináší mozaiku s hedvábně matným povrchem ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm a 5x10 cm.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.

Obklad keramická mozaika APPIANI Mix Wellness

Vynikající design i technické vlastnosti keramické mozaiky renomovaného italského výrobce APPIANI umožňují její použití ve veřejných bazénech, saunách a wellness

Kolekce Mix Wellness & Pool nabízí barevné směsi ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm vhodné pro bazény a wellness.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.


Eshop Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika BARCELONA

Keramická mozaika z této kolekce, je k dispozici v lesklém nebo matném provedení, v mnoha barevných odstínech a ve formátech 2,5x2,5 cm a 4,8x4,8 cm. Je vhodná prakticky do všech prostor v interiéru: jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny i bazénu.


Eshop Ceník Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika RETRO

Stylové RETRO tvary mozaiky v černé a bílé

Keramickou mozaikou z kolekce RETRO v bílo - černém provedení doladíte každý moderní "retro" interiér. K dispozici je v matu nebo lesku a různých tvarech: obdélníky 2,3x7,3 cm, obdélníky 2,3x7,3 cm složené do tvaru rybí kosti, "lucerny" 5,2x5,2 cm, šestihrany anebo různé složené vzory.


Eshop Galerie Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná + kamenná LE PIETRE

Kombinace skla, kamene a perleti.

Mozaika LE PIETRE je složená ze skleněné, mramorové a perleťové mozaiky - tato kombinace materiálů a různých formátů dodává obkladu unikátní a luxusní vzhled. Doporučujeme s ní doplnit keramický nebo mramorový kamenný obklad koupelny. Výborně se také hodí do kuchyně, jako obklad za kuchyňskou linku.


Eshop Ceník Poslat poptávku