KASBA keramická mozaika

Konečně se můžeme podělit o to, že jsme do našeho sortimentu přidali nové mozaiky! Těší nás, že vám můžeme představit novou kolekci Kasba. Čtvercové mozaiky 10×10 centimetrů, vyráběné v Evropě. Větší než naše obvyklé kolekce, ale samozřejmě stále dodávané na platech 30x30 cm. Mozaiky Kasba mají organický vzhled a jsou dostupné v různých trendových barvách.

Všechny mají matnou i lesklou verzi, obě varianty jsou z glazovaného porcelánu. Lesklé mozaiky Kasba jsou velmi vhodné pro použití na stěnách. Jsou skvělé do kuchyně nebo koupelny, ale nabízí se také jejich použití v restauracích, barech a hotelech. Matné mozaiky Kasba jsou velmi vhodné i pro použití na podlahy, s protiskluzovým povrchem třídy R10/B.

Mozaiky Kasba mají rozměr 10×10 centimetrů a jsou tedy větší než naše běžné kolekce. To, co odlišuje tyto mozaiky od obkladů a dlažby s podobnou velikostí, je to, že jsou dodávány na platech, a proto se snadněji instalují. Kolekci Kasba proto považujeme za skutečný přínos do našeho sortimentu: nadčasová a všestranná!

Líbí se Vám tato kolekce?

Zaujala Vás tato kolekce?


Podívejte se na další kolekce